У межах Нової української школи кожен перший клас Приютівської ОТГ отримує навчально-дидактичний матеріал - КУ «ЦОКЗУ» ПРИЮТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ПРИЮТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

понеділок, 6 липня 2020 р.

У межах Нової української школи кожен перший клас Приютівської ОТГ отримує навчально-дидактичний матеріал

Триває підготовка до нового 2020/2021 навчального року. В даний час у системі шкільної освіти Приютівської об’єднаної територіальної громади відбуваються значні зміни. Успіх цих змін пов'язаний з оновленням наукової, методологічної та матеріальної бази навчання і виховання.

Сьогодні, 6 липня, у межах Нової української школи кожен перший клас громади отримує різний навчально-дидактичний матеріал, зокрема: комплекти для вивчення англійської мови, демонстраційні набори цифр і знаків, роздаткові комплекти для лічби, набори моделей геометричних фігур, демонстративні моделі механічних годинників, набори пісочних годинників, мірного посуду, математичні планшети, набори грошових знаків, настільні розвивальні ігри, килимки-конструктори з пазлів, мікроскопи, навчальні плакати та багато іншого.

Перераховані  засоби навчання та обладнання було закуплено на загальну суму 89,8 тис.грн., а саме: за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» на загальну суму 77,201 тис.грн. та за рахунок коштів місцевого бюджету,  співфінансування на загальну суму 12,613 тис.грн.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар